Dirbate mokykloje, tačiau neturite pedagoginio išsilavinimo? Esate būrelio vadovas ir norėtumėte įgyti didaktikos ir psichologijos žinių apie mokymą/si?

Švietimo studijų centras Jums siūlo rinktis šias programas :

• Pedagoginės veiklos pagrindai (80 val.)

Programos dalyviai susipažins su pagrindinėmis ugdymo kryptimis, turės galimybę išsiryškinti savo asmeninį požiūrį į pedagoginę veiklą, numatyti tobulinimo kryptis, pasirenkant veiksmingiausius pedagoginius metodus ir priemones jos įgyvendinimui.

Daugiau informacijos (aprašas).

Programos pradžia – 2013 m. lapkričio 9 d., kaina 1 asmeniui – 400 Lt.

Registracija - iki lapkričio 4 d. Registruotis

• Pedagoginių-psichologinių žinių kursas (120 val.)

Ši programa skirta asmenims, dirbantiems neformaliojo švietimo mokytojais (išskyrus ikimokyklinį ir priešmokyklinį ugdymą), tačiau neturintiems pedagoginio-psichologinio išsilavinimo (vadovaujantis LR ŠMM ministro įsakymu „Dėl pedagoginių-psichologinių žinių kurso“ (2005-03-17, Nr. ISAK-456).

Pagrindinis programos tikslas – ne tik suteikti programos dalyviams bazinių pedagoginių-psichologinių žinių, bet ir sudaryti sąlygas įgytas žinias taikyti pedagoginėje praktikoje.

Daugiau informacijos (aprašas).

Programos pradžia – 2013 m. lapkričio 9 d., kaina 1 asmeniui – 650 Lt.

Registracija - iki lapkričio 4 d. Registruotis