Jau antras mėnuo Vytauto Didžiojo universiteto Švietimo studijų centre vyksta naujo modulio – „Kūrybingumą skatinanti mokymosi aplinka pamokoje“ – užsiėmimai.

Kartą į mėnesį į Vytauto Didžiojo universiteto Švietimo studijų centrą renkasi mokytojai iš skirtingų Lietuvos vietų, atstovaujantys skirtingų tipų ugdymo instititucijas. Grupėje turime atstovus iš Alytaus „Sakalėlio“ pradinės mokyklos, Jonavos „Lietavos“ pagrindinės mokyklos, Vilniaus šv. Kristoforo gimnazijos, Naujosios Akmenės „Saulėtekio“ progimnazijos, Jonavos r. Ruklos Jono Stanislausko pagrindinės mokyklos, Kauno Viktoro Kuprevičiaus vidurinės mokyklos, Babtų mokyklos-darželio, Klaipėdos Gedminų pagrindinės mokyklos, Kauno raj. Čekiškės Prano Dovydaičio vidurinės mokyklos ir Kauno Gedimino sporto ir sveikatinimo vidurinės mokyklos, Aleksandro Puškino gimnazijos, Viktoro Kuprevičiaus vidurinės mokyklos.

Studijų metu lektorės doc. dr. Giedra Linkaitytė ir dr. Algė Šuliakaitė sudaro sąlygas mokytojams įgyti žinių apie mokinių kūrybingumo išlaisvinimo galimybes netradicinėse mokymosi erdvėse. Antrojo užsiėmimo metu viena diskusija, skirta kūrybingumo skatinimo galimybių plėtrai, vyko M. K. Čiurlionio dailės muziejuje, kuriame buvo galima betarpiškai patirti šio genialaus lietuvių menininko dailės ir muzikos kūrinių poveikį vaizduotei ir jausmams.

Modulinės studijos yra nauja pedagogų kvalifikacijos tobulinimo forma. Klausytojų studijos yra finansuojamos Ugdymo plėtotės centro projekto „Pedagogų kvalifikacijos tobulinimo ir perkvalifikavimo sistemos plėtra (II etapas)“ lėšomis.