Mieli kolegos, mokytojai, švietimo institucijų atstovai, nuoširdžiai kviečiame Jus dalyvauti išskirtinėje, pirmą kartą Lietuvoje vyksiančioje mobilioje (keliaujant autobusu) konferencijoje „Kūrybiško ugdymo/si pėdsakais“.

Konferenciją organizuoja Vytauto Didžiojo universiteto Švietimo studijų centras kartu su projekto „Kūrybinės partnerystės“ komanda. Konferencijos metu susipažinsite su mokinių kūrybiško ugdymo/si patirtimis ir iššūkiais mokytojams, kuriant kūrybiniu bendradarbiavimu pagrįstas praktikas, autobusu keliausime kūrybiškumo keliu per Kauno, Jonavos ir Paparčių mokyklas. Kelionės metu vyks interaktyvios diskusijos, kurių metu kūrybiško ugdymo/si idėjomis dalinsis projekte dalyvaujantys mokytojai.

Konferencijos  data– 2014 m. gegužės 22 d.

Susitikimo vieta– Vytauto Didžiojo universitetas, S. Daukanto 28 – 105 aud., Kaunas.

Registracijos pradžia – 9.15 val. Numatoma konferencijos trukmė – 6 akademinės valandos.

Konferencijos metu keliausime maršrutu Kaunas– Jonava – Paparčiai – Kaunas.

Konferencijos dalyviams bus išduodami kvalifikacijos tobulinimo pažymėjimai.

Dalyvių skaičius ribotas.

Kontaktai pasiteiravimui:

Projekto „Kūrybinės partnerystės“

Kauno regiono kuratorė

Giedrė Tamoliūnė

Kvietimas į konferenciją ir konferencijos programa