Kviečiame studijuoti pedagogo kvalifikaciją teikiančioje studijų programoje Pedagogika.

Programa skirta visų krypčių bakalauro studijų absolventams, dirbantiems ar ketinantiems dirbti bendrojo ugdymo mokyklose, gimnazijose, kolegijose ir profesinėse mokyklose, neformaliojo švietimo įstaigose, tačiau neturintiems pedagogo kvalifikacijos.

Baigus studijų programą suteikiama pedagogo kvalifikacija ir išduodamas valstybės pripažintas studijų baigimo pažymėjimas.

Švietimo studijų centro vykdomos studijos yra ypač patrauklios dirbantiems žmonėms, nes sudaromos galimybės derinti studijas ir darbą.

Studijų trukmė - 1 metai, jos yra mokamos, tačiau šiais metais dalis studijų vietų bus finansuojamos ir valstybės lėšomis.

Dokumentai priimami nuo 2014 m. birželio 2 d. iki birželio 26 d. darbo dienomis  9:00 - 12:00  ir 13:00 - 16:00 val.  Socialinių mokslų fakulteto Švietimo studijų centre, S. Daukanto g. 28 – 204, Kaunas.

Priėmimo komisijos posėdis vyks liepos 1 d. (S.Daukanto g. 28-204 kab.). Pradžia - 13 val.
Dalyvavimas būtinas

Dokumentų priėmimo tvarka

Konkursinio balo skaičiavimo tvarka

Programa "Pedagogika"