Gerbiami švietimo institucijų atstovai, pedagogai, kviečiame Jus š. m. birželio 4 d. dalyvauti Vytauto Didžiojo universiteto Švietimo studijų centro ir Marijampolės Meilės Lukšienės švietimo centro organizuojamame seminare – interaktyvioje diskusijoje „Kūrybinių partnerysčių projekte dalyvaujančių mokyklų patirtis fiksuojant ir įsivertinant pokyčius“.

Seminaro metu bus pristatyti projekte dalyvaujančių mokyklų sukurti ar pritaikyti pokyčių fiksavimo ir įsivertinimo metodai bei jų taikymas įvairiose mokymo/si situacijose.

Seminaro lektoriai – VDU Švietimo studijų centro lektorė ir projekto „Kūrybinės partnerystės“ regiono kuratorė Asta Lapėnienė bei Marijampolės ir Kauno regionų mokyklų mokytojai.

Seminaras – interaktyvi diskusija vyks Marijampolės Meilės Lukšienės švietimo centre, P.Butlerienės g. 3, Marijampolė.

Renginio pradžia – 10.00 val., trukmė – 6 ak. val.

Dalyviams bus išduodami kvalifikacijos tobulinimo pažymėjimai.

Norinčius dalyvauti, prašome registruotis šiais adresais:

Laukiame visų,  norinčių ne tik sužinoti, bet ir pasidalinti!