Švietimo studijų centras Jums siūlo pasirinkti vieną iš Jūsų poreikius atitinkančių programų.

1. Dirbantiems ar ketinantiems dirbti bendrojo ugdymo mokyklose, gimnazijose, kolegijose ir profesinėse mokyklose, neformaliojo švietimo įstaigose, tačiau neturintiems pedagogo kvalifikacijos siūlome rinktis pedagogo kvalifikaciją teikiančią studijų programą Pedagogika (valstybinis kodas 631X10007, 60 kreditų, trukmė - 1metai).

Baigus studijų programą suteikiama pedagogo kvalifikacija ir išduodamas valstybės pripažintas studijų baigimo pažymėjimas.

Rugpjūčio 12 - 26 d. skelbiamas papildomas priėmimas į šias studijas.

Daugiau informacijos

2. Dirbantiems ar ketinantiems dirbti neformaliojo švietimo mokytojais (išskyrus ikimokyklinį ir priešmokyklinį ugdymą), tačiau neturintiems pedagoginio-psichologinio išsilavinimo, siūlome Pedagoginių-psichologinių žinių kurso programą (120 val., trukmė - 3 mėn.)

Baigusiems šią programą išduodamas studijų baigimo pažymėjimas (vadovaujantis LR švietimo ir mokslo ministro įsakymu „Dėl pedagoginių-psichologinių žinių kurso“ (2005-03-17 Nr. ISAK-456)).

3. Turintiems ne mažesnį kaip 6 metų pedagoginį stažą asmenims, siekiantiems, kad pedagogo kvalifikacija būtų įskaityta, siūlome modulines pedagogikos, psichologijos bei didaktikos programas (vadovaujantis LR švietimo ir mokslo ministro 2005-03-29 įsakymu ISAK-506).

Baigusiems modulines studijas išduodamas įgytų kompetencijų pripažinimo pažymėjimas.

Daugiau informacijos

Studijos yra mokamos, kaina sutartinė.

Išsamesnė informacija apie studijas teikiama telefonu  (8 37) 327985, (8 37) 327875,