Seminaras "Vaiko gerovės komisijos veikla atnaujintų teisės aktų kontekste"

Seminaras aktualus Vaiko gerovės komisijų pirmininkams ir socialiniams pedagogams.

Seminarą sudaro 4 ak. val. auditorinio darbo ir savarankiškas darbas savo ugdymo įstaigoje (numatyta galimybė konsultuotis nuotoliniu būdu).

Seminaro turinys:

· Administracinio, Baudžiamojo ir Civilinio kodeksų nuostatos, sąveika, taikymas teismų praktikoje;

· nuo rugsėjo 1 d. įsigaliojusios Švietimo įstatymo, Vaiko minimalios ir vidutinės priežiūros įstatymo, kitų aktualių teisės aktų nuostatos (išskyrus darbo kodeksą);

· Vaiko gerovės komisijos veikla: teisės, pareigos ir galimybės.

Seminaro dalyviai įgis žinių ir kompetencijų, leisiančių optimaliai panaudoti tiek teisės aktų Vaiko gerovės komisijoms suteikiamas galias, tiek ugdymo įstaigos bendruomenės resursus. Seminaras parengtas remiantis teisės nuostatomis ir lektorės asmenine praktine patirtimi.

Seminarą ves Snaiguolė Eglė Kuosienė, socialinio darbo magistrė, socialinė pedagogė metodininkė. Seminaras parengtas remiantis tiek teorinėmis žiniomis, tiek per 18 metų sukaupta praktine patirtimi, atradimais ir įžvalgomis.
Seminaras vyks 2017 m. rugsėjo 18 d., nuo 14:00 iki 17:00 val. Vytauto Didžiojo universiteto mažojoje salėje (S. Daukanto g. 28, II aukštas, Kaunas)

Visiems seminaro dalyviams bus įteikiami VDU Švietimo studijų centro kvalifikacijos tobulinimo pažymėjimai.

Registruotis čia

Seminaro dalyvio mokestį (22 €) reikia pervesti į Vytauto Didžiojo universiteto sąskaitą Nr. LT04 7044 0600 0284 8625. Įmokos paskirtis – seminaras “Vaiko gerovės komisijos..” (būtinai nurodykite įmokos paskirtį).
Įmokos pavedimo kopiją prašome atsiųsti elektroniniu paštu (Šis el. pašto adresas yra apsaugotas nuo šiukšlių. Jums reikia įgalinti JavaScript, kad peržiūrėti jį.).