Kviečiame studijuoti pedagogo kvalifikaciją teikiančioje studijų programoje Pedagogika.

Programa skirta visų krypčių bakalauro studijų absolventams, dirbantiems ar ketinantiems dirbti bendrojo ugdymo mokyklose, gimnazijose, kolegijose ir profesinėse mokyklose, neformaliojo švietimo įstaigose, tačiau neturintiems pedagogo kvalifikacijos.

Baigus studijų programą, suteikiama pedagogo kvalifikacija ir išduodamas valstybės pripažintas studijų baigimo pažymėjimas.

Švietimo studijų centro vykdomos studijos yra ypač patrauklios dirbantiems žmonėms, nes sudaromos galimybės derinti studijas ir darbą.

Studijų trukmė – 1 metai (nuolatinės studijos) arba 1,5 metų (ištęstinės studijos), jos yra mokamos, tačiau šiais metais dalis studijų vietų bus finansuojamos ir valstybės lėšomis.

Dokumentai priimami nuo 2015 m. balandžio 15 d. iki birželio 26 d. darbo dienomis

9:00 - 12:00  ir 13:00 - 16:00 val.  Socialinių mokslų fakulteto Švietimo studijų centre,

S. Daukanto g. 28 – 204, Kaunas.

Priėmimo komisijos posėdis vyks liepos 1 d. (S. Daukanto g. 28-204 kab.). Stojančiųjų dalyvavimas būtinas.

Fakulteto reikalavimai ir konkursiniai kriterijai

Stojantiesiems į Socialinių mokslų fakulteto laipsnio nesuteikiančią studijų programą „Pedagogika“ konkursinis balas skaičiuojamas pagal formulę:

K= 0,3A+0,2B+0,3C+0,2D, kur

A -         bakalauro diplomo priedėlio visų egzaminų pažymių aritmetinis vidurkis;

B -         mokyklos arba savivaldybės rekomendacija;

C -         darbo stažas mokykloje;

D -         motyvacinio pokalbio įvertinimas.

Priėmimui reikalingi dokumentai

• Prašymas Rektoriaus vardu (pildomas atvykus).
  • Aukštojo mokslo baigimo diplomo bei akademinės pažymos (arba diplomo priedėlio) kopijos.
  • Paso paskutinio puslapio kopija (arba asmens tapatybės kortelės abiejų pusių  kopija).
  • Dokumentai, patvirtinantys pavardės pakeitimą (jeigu pavardės diplome ir asmens dokumente skirtingos).
  • 1 nuotrauka.
  • Kiti dokumentai: pažyma apie pedagoginio darbo stažą mokykloje, mokyklos vadovo rekomendacija, savivaldybės rekomendacija ir kt.
  • Stojamosios studijų įmokos kvitas.

Stojamoji studijų įmoka

Stojamoji įmoka – 8,0 Eur.

Įmokos kvito užpildymo rekvizitai:

Gavėjas: VDU, gavėjo bankas: AB SEB bankas, sąskaitos Nr. LT04 7044 0600 0284 8625.

Išsamesnė informacija apie studijas teikiama Socialinių mokslų fakulteto Švietimo studijų centre

telefonu (8 37) 327875,

programa PEDAGOGIKA