Birželio 19 d. Socialinių mokslų fakulteto Švietimo studijų centro absolventams iškilmingai įteikti Vytauto Didžiojo universiteto  studijų baigimo  pažymėjimai.

Šiais metais sėkmingai studijas užbaigė 56 Pedagogikos programos studentai, jiems buvo suteikta pedagogo kvalifikacija.

Absolventai džiaugėsi, kad studijos nebuvo tik teorinės. Studijų metu jie ne tik įgijo naujų žinių, bet betarpiškai bendraudami ir dalydamiesi patirtimi su dėstytojais ir kolegomis galėjo naujai pažvelgti į savo pedagoginę veiklą. Nors intensyvios studijos pareikalavo daug pastangų, laiko ir bemiegių naktų, absolventai jas apibūdina kaip įdomias, kūrybiškas, naudingas ir praktiškai reikalingas. Dėstytojų nuoširdumas, studijų liberalumas, lankstumas padėjo įveikti visus studijų metu iškilusius sunkumus.