2015 m. gruodžio mėnesį vykusiame laipsnio nesuteikiančių studijų programos „Pedagogika“ praktikos aptarime savo patirtį pristatė studentė Virginija Canino, kuri asistavimo praktiką atliko Italijos ISTITUTO D’ISTRUZIONE SUPERIORE „LEONARDO DA VINCI“ mokykloje.

Savo pristatyme Virginija pažymėjo, kad jai ši praktika - tai galimybė išbandyti save mokytojos vaidmenyje, palyginti pedagoginę praktiką ir problematiką tarptautiniu lygmeniu ir puiki proga geriau suprasti Sicilijos kultūrą, tradicijas, mentalitetą, nes mokykla vaidina labai svarbų vaidmenį šių dalykų formavime/si. Virginija atskleidė daug lietuviškos ir sicilietiškos mokyklos kontrastų, pavyzdžiui, mokykloje vykdomą mokinių drausmės politiką. Taip pat studentei pavyko užmegzti nemažai kontaktų, kurie bus svarbūs ir ateityje. Grupė mokinių iš šios mokyklos pavasarį atvyksta į Lietuvą. Iki šiol Virginija glaudžiai bendrauja su šią kelionę organizuojančiais mokytojais. Ji yra labai patenkinta, kad turėjo galimybę atlikti praktiką Sicilijos mokykloje.

Virginijos Canino pranešimo įrašą apie praktiką Italijoje galite atsisiųsti:
http:\\video.liedm.net\irasai2\Mazoji Sale\Virginija Canino.mp4

Canino pranesimas