Seminaras "Socialinio pedagogo užrašinė"

„Socialinis pedagogas padeda spręsti problemas...“, o kas padeda spręsti problemas socialiniam pedagogui?

Dažnas socialinis pedagogas susiduria su problema, kai nori nepamiršti pokalbio su klientu metu gautos konfidencialios informacijos, kuri gali būti svarbi tiek teikiant pagalbą, tiek vėliau atstovaujant kliento interesams kitose institucijose. Kuo daugiau problemų, tuo daugiau tokios informacijos. Kuo daugiau tokios informacijos, tuo didesnė „perdegimo“ grėsmė.
Kviečiame socialinius pedagogus į seminarą „Socialinio pedagogo „Užrašinė“ (6 ak. val.). „Užrašinė“ – socialiniams pedagogams sukurta duomenų bazė, skirta kaupti visus visomis kompiuterinėmis programomis sukurtus dokumentus ir užsirašyti visą konfidencialią, sau reikalingą informaciją. Ši informacija bus saugi nuo kitų asmenų, jos neprarasite, jos nebereikia prisiminti – ji visada lengvai randama ataskaitose. Konsultacijų registracijos žurnalas ir įvairios ataskaitos formuojamos automatiškai. Nauda socialiniam pedagogui – mažiau popierių, efektyvesnis darbas ir geresnė socialinių pedagogų savijauta. Duomenų bazės veikimui reikalinga Microsoft Access programa ir minimalūs rašymo kompiuterio klaviatūra įgūdžiai.
Seminarą ves Snaiguolė Eglė Kuosienė, socialinio darbo magistrė, socialinė pedagogė metodininkė. Seminaras parengtas remiantis tiek teorinėmis žiniomis, tiek per 18 metų sukaupta praktine patirtimi, atradimais ir įžvalgomis.
Seminaras vyks 2018 m. vasario 2 d., nuo10:00 iki 14:00 val. Vytauto Didžiojo universitete (V. Putvinsio g. 23-413 aud., Kaunas)

Visiems seminaro dalyviams bus įteikiami VDU Edukologijos instituto kvalifikacijos tobulinimo pažymėjimai.

Registruotis čia

Seminaro dalyvio mokestį (30 €) reikia pervesti į Vytauto Didžiojo universiteto sąskaitą Nr. LT04 7044 0600 0284 8625. Įmokos paskirtis – seminaras “Socialinio pedagogo užrašinė” (būtinai nurodykite įmokos paskirtį).
Įmokos pavedimo kopiją prašome atsiųsti elektroniniu paštu (Šis el. pašto adresas yra apsaugotas nuo šiukšlių. Jums reikia įgalinti JavaScript, kad peržiūrėti jį.).

Uzrasine