Programa  "Mąstymo lavinimas. Edward de Bono technikų taikymas"

Vis plačiau visuomenėje išsakomas poreikis, kad mokyklose būtų lavinami mokinių mąstymo gebėjimai, įprasminantys jiems perteikiamas žinias.

Atliepdamas visuomenės lūkesčius, VDU Edukologijos institutas kviečia pradinio, bendrojo ugdymo ir profesinio mokymo įstaigose ar neformaliojo švietimo srityje dirbančius pedagogus tobulinti kvalifikaciją dalyvaujant programoje „Mąstymo lavinimas. Edward de Bono technikų taikymas“.

Programa parengta remiantis dr. Edward de Bono CoRT (Cognitive Reasearch Trust) technikų taikymo patirtimi, ugdant skirtingus gebėjimus ir skirtingą mokymosi motyvaciją turinčius mokinius.

Baigę kvalifikacijos tobulinimo programą pedagogai:
• bus susipažinę su mąstymo lavinimo galimybėmis ir principais,
• gebės taikyti CoRT1 ir CoRT2 technikas realiose situacijose,
• tikslingai plėtos mokinių mąstymo kompetenciją.

36 ak. val. programa apima tris grupės susitikimus po 4 ak. val., individualią pasirinktų technikų taikymo praktiką ir nuotolines konsultacijas.

Numatoma programos įgyvendinimo trukmė – 6 savaitės. Susitikimų laikas ir vieta su užsiregistravusiais derinami asmeniškai.

Programos lektorė -  Snaiguolė Eglė Kuosienė, mokytoja metodininkė, Edward de Bono technikų trenerė.

Visiems seminaro dalyviams bus įteikiami VDU Edukologijos instituto kvalifikacijos tobulinimo pažymėjimai.

Registruotis čia

Programos dalyvio mokestį reikės pervesti po užsiregistravimo, suderinus mokymų grafiką. Yra galimybė mokestį mokėti dalimis.
Programos dalyvio mokestį (75 €) reikia pervesti į Vytauto Didžiojo universiteto sąskaitą Nr. LT04 7044 0600 0284 8625. Įmokos paskirtis –už programą “Mąstymo lavinimas” (būtinai nurodykite įmokos paskirtį).
Įmokos pavedimo kopiją prašome atsiųsti elektroniniu paštu (Šis el. pašto adresas yra apsaugotas nuo šiukšlių. Jums reikia įgalinti JavaScript, kad peržiūrėti jį.).

durys