„Žmogus yra save kurianti būtybė...“
 
Vytautas J. Černius

Seminaras "Smurto prevencija: socialinių ir emocinių kompetencijų ugdymas"

Siekiant smurto ir patyčių mažinimo yra svarbi kiekvieno piliečio asmeninė pozicija šių reiškinių atžvilgiu, o mokytojų elgesys kasdieninėse situacijose ypatingai paveikus mokinių nuostatoms ir elgesiui.

 Kviečiame pedagogus į seminarą „Smurto prevencija: socialinių ir emocinių kompetencijų ugdymas", kuriuo siekiame padėti pedagogams stiprinti bei plėtoti smurto prevencijos ir socialinių įgūdžių ugdymo kompetencijas.
Seminaro temos:
· smurto samprata ir atpažinimas;
· smurto prevencijai aktualių socialinių įgūdžių ugdymo praktika;
· aktualūs teisės aktai ir jų veikimo bendruomenėse praktiniai aspektai.
Seminare išbandysite paprastus ir veiksmingus, nereikalaujančius iš pedagogo papildomų laiko išteklių ar priemonių, seminaro autorės realiose situacijose naudotus būdus, leisiančius ugdyti mokinių įgūdžius išklausyti ir išgirsti kitą, bendradarbiauti grupėje, suvaldyti savo pyktį, kreiptis pagalbos ir ją priimti pamokų, pertraukų ar kitų mokiniams įprastų veiklų metu.

Seminarą ves Snaiguolė Eglė Kuosienė, socialinio darbo magistrė, socialinė pedagogė metodininkė. Seminaras parengtas remiantis tiek teorinėmis žiniomis, tiek per 18 metų sukaupta praktine patirtimi, atradimais ir įžvalgomis.
Seminaras vyks 2018 m. kovo 27 d., nuo13:00 iki 17:00 val. Vytauto Didžiojo universiteto mažojoje salėje (S. Daukanto 28 -205, Kaunas)
 
Visiems seminaro dalyviams bus įteikiami VDU Edukologijos instituto kvalifikacijos tobulinimo pažymėjimai.

Registruotis čia


Seminaro dalyvio mokestį (25 €) reikia pervesti į Vytauto Didžiojo universiteto sąskaitą Nr. LT04 7044 0600 0284 8625. Įmokos paskirtis – seminaras “Smurto prevencija” (būtinai nurodykite įmokos paskirtį).
Įmokos pavedimo kopiją prašome atsiųsti elektroniniu paštu (Šis el. pašto adresas yra apsaugotas nuo šiukšlių. Jums reikia įgalinti JavaScript, kad peržiūrėti jį.).

 VaikaiSmurto


 

Kontaktai

S. Daukanto g. 28 - 204
44246 LT-Kaunas/Lietuva
Tel. 327875
El. paštas: ssc@smf.vdu.lt