„Žmogus yra save kurianti būtybė...“
 
Vytautas J. Černius

Programa "Reali svajonė: pokalbiai apie draugystę ir meilę"

Spalio 29 - 30 d., Vytauto Didžiojo universitete Kaune.

Vytauto Didžiojo universiteto Edukologijos institutas kartu su Santuokos ir šeimos studijų centru rengia pedagoginės kvalifikacijos tobulinimo programą „Reali svajonė: pokalbiai apie draugystę ir meilę“, skirtą pedagogams ir mokyklų visuomenės sveikatos specialistams, siekiantiems įgyvendinti nacionalinę bendrojo ugdymo programą „Sveikatos ir lytiškumo ugdymas bei rengimas šeimai”. Seminaro programą ir metodinę priemonę, skirtą mokytojams, parengė gyd. psichiatras, Šeimos ir santuokos studijų programos vadovas Tarptautiniame teologijos institute Trumau (Austrija) Gintautas Vaitoška.
Programa skirta pedagogų praktiniam pasirengimui integruoti naują nacionalinės programos turinį į pamokų planus. Kvalifikacijos tobulinimo programoje bus išdėstytas trylikos pokalbių su mokiniais ciklas, kuris padės seminaro dalyviams pasirengti pokalbiams su moksleiviais lytiškumo, draugystės, meilės ir šeimos temomis.
Programos „Reali svajonė: pokalbiai apie draugystę ir meilę“ įgyvendinimui skiriamos 32 akademinės valandos.
Seminarai vyks spalio 29-30 d. Vytauto Didžiojo universitete, S. Daukanto g. 28, 314 aud.
Pradžia - 10 val.
Dalyviams, įvykdžiusiems programą, išduodami VDU Edukologijos instituto pažymėjimai.
Registracija internetu - iki 2018 m. spalio 25 d.:https://goo.gl/forms/Bdjbu9AzNRrdhaJm2

Programos dalyvio mokestį (50 €) reikia pervesti į Vytauto Didžiojo universiteto sąskaitą Nr. LT04 7044 0600 0284 8625. Įmokos paskirtis – programa “Reali svajonė...” (būtinai nurodykite įmokos paskirtį). Įmokos pavedimo kopiją prašome atsiųsti elektroniniu paštu (Šis el. pašto adresas yra apsaugotas nuo šiukšlių. Jums reikia įgalinti JavaScript, kad peržiūrėti jį.).


Papildomos informacijos kreiptis į Vaidą Lukšienę, VDU Edukologijos institutas: el. p. Šis el. pašto adresas yra apsaugotas nuo šiukšlių. Jums reikia įgalinti JavaScript, kad peržiūrėti jį., tel. (8 37) 327875

 Reali svajone

 


 

Kontaktai

S. Daukanto g. 28 - 204
44246 LT-Kaunas/Lietuva
Tel. 327875
El. paštas: ssc@smf.vdu.lt