Seminaras "Socialinio pedagogo "Užrašinė"

„Socialinis pedagogas padeda spręsti problemas...“, o kas padeda spręsti problemas socialiniam pedagogui?

Dažnas socialinis pedagogas susiduria su problema, kai laiku neužfiksuota arba pamiršta informacija būtų reikšminga vėliau, teikiant pagalbą klientui ar atstovaujant kliento interesams kitose institucijose, tačiau… Kuo daugiau ir nuoširdžiau dirbama, tuo didesnis pavojus kažką pamiršti arba eikvojamas laikas ieškant reikalingo popierinio dokumento, arba prasideda "perdegimas".
Seminare „Socialinio pedagogo „Užrašinė“ išmoksite dirbti su socialiniams pedagogams sukurta „Užrašine“, skirta kaupti ir saugoti visą reikalingą informaciją ne popieriuje, o kompiuteryje. Ši informacija bus saugi nuo kitų asmenų, jos neprarasite ir nepamiršite, nes lengvai rasite automatiškai suformuojamuose konsultacijų registracijos žurnale ir ataskaitose.

Kviečiame socialinius pedagogus registruotis į seminarą „Socialinio pedagogo „Užrašinė“, kuris parengtas remiantis per 18 metų sukaupta praktine patirtimi.

Nauda socialiniam pedagogui – mažiau popierių, efektyvesnis darbas ir geresnė savijauta. Nauda klientams ir organizacijai – „neperdegęs“ socialinis pedagogas.

Seminaras vyks 2018 m. lapkričio 28 d., nuo 13:30 iki 16:30 val. Vytauto Didžiojo universitete (V. Putvinskio g. 23-413 aud., Kaunas)

Visiems seminaro dalyviams bus įteikiami VDU Edukologijos instituto kvalifikacijos tobulinimo pažymėjimai.

Seminaro dalyvio mokestį (30 €) reikia pervesti į Vytauto Didžiojo universiteto sąskaitą Nr. LT04 7044 0600 0284 8625. Įmokos paskirtis – seminaras “Socialinio pedagogo užrašinė” (būtinai nurodykite įmokos paskirtį).
Įmokos pavedimo kopiją prašome atsiųsti elektroniniu paštu (Šis el. pašto adresas yra apsaugotas nuo šiukšlių. Jums reikia įgalinti JavaScript, kad peržiūrėti jį.).

Registruotis čia

Seminaro dalyvio mokestis - 30 eurų.

Uzrasine