Seminaras "Smurto prevencija ikimokyklinio ugdymo įstaigose"

Ikimokyklinio ugdymo įstaigų Vaiko gerovės komisijų nariams skirtoje programoje „Smurto prevencija ikimokyklinio ugdymo įstaigose“ aptarsime įvairias smurto formas, smurtinį elgesį įtakojančias socialines normas bei kitus veiksnius, ikimokyklinio ugdymo įstaigos personalo ir tėvų vaidmenis teisės aktų kontekste.

Analizuodami vaizdo įrašuose pateikiamas situacijas ir atlikdami praktines užduotis plėtosite smurto prevencijos planavimo, bendravimo su tėvais įprastose ir veikimo konfliktinėse situacijose kompetencijas.

Seminaro patirtis padės naujai pažvelgti į savo asmenines galimybės aktyviai ir tikslingai vykdyti smurto prevenciją savo įstaigoje.

Seminaras skirtas ikimokyklinio ugdymo įstaigų VGK nariams.

Lektorė Eglė Kuosienė, socialinė pedagogė metodininkė, parengė programą remdamasi smurto prevencijos bei bendravimo su ugdytinių tėvais įtemptose situacijose patirtimi, Vaiko gerovės komisijos darbo organizavimo patirtimi ir teisės žiniomis.
Seminaras vyks 2018 m. spalio 23 d., nuo13:00 iki 17:00 val. Vytauto Didžiojo universiteto Mažojoje salėje (S. Daukanto g. 28 - 205, Kaunas).
Visiems seminaro dalyviams bus įteikiami Vytauto Didžiojo universiteto Edukologijos instituto kvalifikacijos tobulinimo pažymėjimai.

Registruotis čia
Seminaro dalyvio mokestį (30 €) reikia pervesti į Vytauto Didžiojo universiteto sąskaitą Nr. LT04 7044 0600 0284 8625. Įmokos paskirtis – seminaras “Smurto prevencija” (būtinai nurodykite įmokos paskirtį).
Įmokos pavedimo kopiją prašome atsiųsti elektroniniu paštu (Šis el. pašto adresas yra apsaugotas nuo šiukšlių. Jums reikia įgalinti JavaScript, kad peržiūrėti jį.).

Seminaras taip pat gali būti organizuojamas bendruomenei Jūsų įstaigoje.

Telefonas pasiteiravimui: (8 37) 327875

ikimokyklinio Copy