Seminaras "Smurto prevencija: socialinių ir emocinių kompetencijų ugdymas"

Siekdami padėti pedagogams vykdyti Smurto prevencijos įgyvendinimo mokyklose rekomendacijų nuostatas, kviečiame bendrojo ugdymo mokyklose dirbančius pedagogus plėtoti profesines kompetencijas pagal kvalifikacijos tobulinimo programą „Smurto prevencija: socialinių ir emocinių kompetencijų ugdymas".

Seminare apžvelgiamos įvairios smurto formos ir jas įtakojančios socialinės normos, aptariamos socialinių ir emocinių kompetencijų sampratos bei sąveika, analizuojamos įpročių keitimo ir įgūdžių ugdymo(si) prielaidos.

Praktinėje dalyje lavinami stebėjimo ir ugdančio grįžtamojo ryšio teikimo įgūdžiai, aptariami ir išbandomi socialinių įgūdžių poreikio atpažinimo bei ugdymo būdai.

Šio seminaro patirtis padės bendrojo ir neformaliojo ugdymo pedagogams naujai pažvelgti į jų aplinkoje vyraujančią bendravimo kultūrą ir savo pačių galimybes ją keisti į tokią, kurioje kiekvienas jaustųsi gerbiamas, priimtas, saugus ir vertinamas.
Seminaras vyks 2018 m. lapkričio 6 d., nuo 10:00 iki 14:00 val. Vytauto Didžiojo universiteto Mažojoje salėje (S. Daukanto 28 -205, Kaunas)

Visiems seminaro dalyviams bus įteikiami VDU Edukologijos instituto kvalifikacijos tobulinimo pažymėjimai.

Registruotis čia

Seminaro dalyvio mokestį (25 €) reikia pervesti į Vytauto Didžiojo universiteto sąskaitą Nr. LT04 7044 0600 0284 8625. Įmokos paskirtis – seminaras “Smurto prevencija” (būtinai nurodykite įmokos paskirtį).
Įmokos pavedimo kopiją prašome atsiųsti elektroniniu paštu (Šis el. pašto adresas yra apsaugotas nuo šiukšlių. Jums reikia įgalinti JavaScript, kad peržiūrėti jį.).

zuvedros