Paskaita „Mąstymo kompetencija ir jos ugdymas“

Mąstymas aktualus kiekvienam. Mąstymas gali ir turi būti lavinamas tikslingai ir nuosekliai, kaip dainavimo ar kiti prigimtiniai gebėjimai.

Išlavinti mąstymo įgūdžiai leidžia žmogui efektyviai veikti: suprasti visumą, įžvelgti esmę, numatyti savo veiksmų pasekmes, rasti alternatyvius veikimo būdus vietoje įprastų, priimti optimalius sprendimus kasdienėse situacijose, kūrybiškai įveikti iššūkius. Valdančio šiuolaikines technologijas žmogaus sprendimų pasekmės gali būti lemtingos daugeliui, todėl labai svarbu, kad pedagogai ugdytų mąstančių žmonių kartą.
Suprasdami, kad mąstymo kompetencijos ugdymo suvokimas šiandien vis dar panašus į socialinės ir emocinės kompetencijų ugdymo suvokimą prieš keletą metų, kai buvo tikima, kad šios kompetencijos yra plėtojamos esamoje švietimo sistemoje savaime (kaip šalutinis dalyko mokymosi ir dalyvavimo kitose veiklose poveikis), kviečiame į paskaitą-diskusiją „Mąstymo kompetencija ir jos ugdymas“. Paskaitoje aptarsite Edward de Bono mąstymo lavinimo (dBT) principus, išgirsite apie dBT technikų taikymo pedagoginėje veikloje patirtį, išbandysite dBT technikų poveikį savo pačių mąstymui.

Lektorė S. E. Kuosienė yra pedagogė metodininkė, sertifikuota dBT trenerė.

Paskaita vyks 2018 m. gruodžio 5 d., nuo 15:00 iki 17:00 val. Vytauto Didžiojo universitete (Gedimino g. 44-303 aud., Kaunas).

Visiems seminaro dalyviams bus įteikiami VDU Edukologijos instituto kvalifikacijos tobulinimo pažymėjimai.

Registruotis čia

Paskaitos dalyvio mokestį (7 €) reikia pervesti į Vytauto Didžiojo universiteto sąskaitą Nr. LT04 7044 0600 0284 8625. Įmokos paskirtis – paskaita  "Mąstymo kompetencija...” (būtinai nurodykite įmokos paskirtį).
Įmokos pavedimo kopiją prašome atsiųsti elektroniniu paštu (Šis el. pašto adresas yra apsaugotas nuo šiukšlių. Jums reikia įgalinti JavaScript, kad peržiūrėti jį.).

skirtingi

Skirtingi...