Projekto programa: Mokymosi visą gyvenimą
Projekto pavadinimas: Technologijomis praturtinto mokymosi kokybės įsivertinimas (Self Evaluation of Quality in Technology-enhanced Learning).
Projekto sutarties nr.: 505345-LLP-1-2009-1-FR-KA4-KA4MP.
Projekto trukmė: 2009.11. 01 – 2011.10.31.
Projekto svetainė: http://www.sevaq.eu

Kas yra SEVAQ?
SEVAQ kokybės samprata pagrįsta inovatyvia Europos kokybės vadybos gairių (EFQM) ir Kirkpatrick modelio kokybės užtikrinimo kombinacija, kuri buvo parengta ankstesnio Leonardo da Vinči bandomojo projekto (SEVAQ) metu. Projektas buvo koordinuojamas Europos Atviro ir skaitmeninio mokymosi federacijos (EFODL). Pagrindinis jo rezultatas – parengtas daugiakalbis, daugiafunkcinis elektroninis instrumentas skirtas technologijomis praturtintų mokymo kursų profesiniame rengime kokybės įsivertinimo klausimynams parengti. Projektas SEVAQ+ siekia išplėsti šį instrumentą ir pritaikyti naujoms interesų grupėms (besimokantiems, dėstytojams, švietimo vadybininkams) tiek profesiniame rengime, tiek ir aukštajame moksle.

Projekto rezultatai:

• Daugiakalbis, daugiafunkcinis elektroninis instrumentas, skirtas technologijomis praturtinto mokymo(si) kursų (aukštajame moksle ir profesiniame rengime) kokybės įsivertinimo klausimynams parengti.
  • Naudojimosi SEVAQ+ instrumentu, skirtu technologijomis praturtino mokymo(si) kokybės įsivertinimui, vadovas.
  • Baltoji knyga (projekto rezultatų įteisinimo ir sertifikavimo klausimais).

Projekto koordinatorius:
Vidéoscop-Université Nancy 2 (Prancūzija).
Projekto partneriai:
CCIP-Hautes Etudes Commerciales (HEC) (Prancūzija);
EFQUEL – European Foundation for Quality in e.Learning – (Belgija);
Marie-Curie Sklodowska University in Lublin (Lenkija);
METID - Politecnico di Milano (Italija);
European Distance and E-Learning Network (Didžioji Britanija);
Vytauto Didžiojo universitetas (Lietuva).

Projekto vadovė Lietuvoje - doc. dr. Giedra Linkaitytė, VDU Švietimo studijų centras

Kviečiame testuoti projekto SEVAQ+ el.instrumentą, skirtą technologijomis praturtinto mokymosi kokybės įsivertinimui.
Daugiau informacijos rasite: http://www.sevaq.eu/...Call_for_testers

Projekto lankstinukai: